Dünyaca Ünlü Alaçatı Sabunları Artık Online Satışta

Doğal sabun, ülkemizin birçok yöresinde usta eller tarafından geleneksel yöntemlerle üretilmekte ve Anadolu’da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hala birçok köyümüzde insanlarımız temizlik için sadece kendi ürettikleri doğal sabunları tercih etmektedirler.

Televizyonlarda reklamlarını izlediğimiz marka şampuanlar ve sabunlar çok sayıda kimyasal içermektedir. Bu hazır şampuan ve sabunların kullanımı arttıkça saç dökülmesi, kellik, cilt kuruluğu gibi problemlerin toplumda daha sık görüldüğü tespit edilmiştir. Şehirde yaşayanların kolayca erişemediği doğal sabunlar ise içerdiği doğal yağlar ve bitki özleri sayesinde sivilce, akne, sedef gibi birçok cilt sorununa, saçlara ve çeşitli bedensel rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Ayrıca katkısız oldukların dolayı içerdikleri bitkilerin tazeliğini ve canlılığını hissetmenizi sağlayarak, ferahlatıcı özellikleri ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirir.

Balıkesir’in Alaçatı Sabunları sadece ülkemizde değil dünyada da büyük bir üne sahiptir. DogalSabun.gen.tr sitesinde Alaçatı’da üretilen doğal sabunlar doğrudan kullanıcıların erişimine sunulmaktadır. Müşterilerin en azından doğal sabunları denemesine fırsat sağlamak amacıyla önemli bir kampanya yapılarak, 5 adet ve üzeri sabun siparişlerinde kargo ücretsiz olarak belirlenmiştir.

Herkesin doğal sabunlara makul bir ücretle erişebilmesini amaçlayan DogalSabun.gen.tr sağlıklı ve güzel günler geçirmeniz için 7/24 hizmet vermektedir. Siparişinizden sonraki en az 3 iş günü içerisinde kargo ile ürünler kapınıza kadar ulaştırılmaktadır. Sormak istediğiniz her soru için bilgi@dogalsabun.gen.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. En geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.