Hakkımızda

DogalSabun.gen.tr sitesi dünyaca ünlü Alaçatı Sabunları’nı müşterilerinin ayağına getiren bir online sabun satış sitesidir.

Ödeme İşlemi

Sitemiz üzerinden sipariş verdikten sonra Havale/EFT yoluyla banka hesaplarımıza yapacağınız ödemenin ardından siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargo yoluyla kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Ödeme yapmanız gereken banka hesabının IBAN numarası, siparişinizi verdikten sonra size e-posta yoluyla gönderilecektir.

guvenli-alisveris

Fiyatlandırma

Tüm sabun türleri tek fiyat üzerinden 10  TL olarak fiyatlandırılmıştır. Kampanya olarak; 3 adet ürünün fiyatı 30 TL yerine 25 TL olarak belirlenmiştir. Bu kampanya 3’ün katları için de geçerlidir. Örneğin; 6 adet ürün 50 TL, 9 adet ürün ise 75 TL olarak ücretlendirilmektedir.

fiyat-tablosu

 

Kargo Ücreti

Kargo ücreti müşteriye aittir ve Türkiye’nin her yerine 5 TL olarak sabit tutulmuştur.

sabitkargosayfasi

Ücretsiz Kargo Fırsatı

70 TL ve üzeri sabun siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

kargo-bizden

Toptan Satışlarda İndirim

Toptan satışlarda indirim yapılmaktadır. Toptan sipariş vermek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmeleri rica olunur.

toptan-satis

İletişim

Tüm sorularınız için bizimle bilgi@dogalsabun.gen.tr adresi üzerinden e-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz. En geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.

 

dogal-sabun

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın